Результати всупних випробувань

15.08.2022р.

08.08.2022р.

ВІДДІЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ГРУПА № 1

ІНДИВІДУАЛЬНА УСНА СПІВБЕСІДА

Баршівська Юлія Андріївна182 (сто вісімдесят два)
Кавалець Галина Володимирівна184 (сто вісімдесят чотири)
ДмитришинТетяна Михайлівна181 (сто вісімдесят один)

ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

ТВОРЧИЙ КОНКУРС З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА (ЖИВОПИС)

ГРУПА № 1

Дуда Христина Ігорівна157 (сто п’ятдесят сім)
Нестор Сніжана Ярославівна169 (сто шістдесят дев’ять)

ВІДДІЛЕННЯ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

ГРУПА № 1

ІНДИВІДУАЛЬНА УСНА СПІВБЕСІДА

Коваль Христина Романівна170 (сто сімдесят)
Смілка Марія Андріївна183 (сто вісімдесят три)
Рибак Олег Васильович180 (сто вісімдесят)
740-6436883 Тетяна Олексіївна140 (сто сорок)

ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

ГРУПА № 1

ТВОРЧИЙ КОНКУРС З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Коваль Іван Михайлович127 (сто двадцять сім)
Баган Мирослав Михайлович169 (сто шістдесят дев’ять)
Козак Олена Вікторівна139 (сто тридцять дев’ять)
Шестаков Ігор Володимирович145 (сто сорок п’ять)
Чижович Вероніка Романівна136 (сто тридцять шість )
Павлішак Юрій Михайлівна181 (сто вісімдесят один)

ВІДДІЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК

ГРУПА № 1

ІНДИВІДУАЛЬНА УСНА СПІВБЕСІДА

Тарчанин Ярина Ігорівна181 (сто вісімдесят один)
Охнич Тарас Романович150 (сто п’ятдесят)
Сарахман Іван Володимирович150 (сто п’ятдесят)
Кісилевич Данило Ігорович159 (сто п’ятдесят дев’ять)
Миник Назарій Васильович140 (сто сорок)
Янчак Ростислав Володимирович185 (сто вісімдесят п’ять)
Милянець Ярина Сергіївна159 (сто п’ятдесят дев’ять)
Коваль Тарас Іванович130 (сто тридцять)
Сембратович Богдан Мирославович130 (сто тридцять)
Андрищак Степан Романович185 (сто вісімдесят п’ять)
Сарахман Богдан Васильович185 (сто вісімдесят п’ять)
Ванівський Олег Романович170 (сто сімдесят)
Герчанівська Марія Василівна140 (сто сорок)
Кучварська Олена Андріївна180 (сто вісімдесят)

ВІДДІЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК

ГРУПА № 2

ІНДИВІДУАЛЬНА УСНА СПІВБЕСІДА

Калічак Назар Ігорович159 (сто п’ятдесят дев’ять)
Орлицький Назар Андрійович159 (сто п’ятдесят дев’ять)

ВІДДІЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ГРУПА № 1

ІНДИВІДУАЛЬНА УСНА СПІВБЕСІДА

Кулєба Тетяна Романівна185 (сто вісімдесят п’ять)
Тарчанин Ярина Ігорівна170 (сто сімдесят)
Рубан Софія Ярославівна183 (сто вісімдесят три)
Григусь Адріана Іванівна183 (сто вісімдесят три)
Скомська Анна Віталіївна135 (сто тридцять п’ять)
Супик Христина Ярославівна180 (сто вісімдесят)
Демків Софія Вікторівна145 (сто сорок п’ять)
Ярицька Олеся Володимирівна180 (сто вісімдесят)
Сілецька Марія Іванівна155 (сто п’ятдесятп’ять)
Луців Вероніка Петрівна180 (сто вісімдесят)
Назар Анна Романівна155 (сто п’ятдесятп’ять)
Яцків Ганна Романівна152 (сто п’ятдесят два)
Павлюченко Анна Тарасівна153 (сто п’ятдесят три)
740-10375733 Вікторія Олександрівна133 (сто тридцять три)
Кубан Мар’яна Михайлівна139 (сто тридцять дев’ять)
Строган Тетяна Миколаївна135 (сто тридцять п’ять)
Хробак Ксенія Олегівна180 (сто вісімдесят)
Возний Аннамарія Василівна180 (сто вісімдесят)
Гордієнко Вікторія Юріївна140 (сто сорок)

ВІДДІЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ГРУПА № 2

ІНДИВІДУАЛЬНА УСНА СПІВБЕСІДА

Земба Сніжана Юріївна131 (сто тридцять)

ВІДДІЛЕННЯ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

ГРУПА № 1

ІНДИВІДУАЛЬНА УСНА СПІВБЕСІДА

Шишлик Тетяна Романівна125 (сто двадцять п’ять)
Лазарович Христина Володимирівна185 (сто вісімдесят п’ять)
Лемішко Надія-Марія Михайлівна177 (сто сімдесят сім)
ПідзирайлоАліна Віталіївна146 (сто сорок шість)
Германчак Тетяна Іванівна186 (сто вісімдесят шість)
Миськів Людмила-Ярина Олегівна147 (сто сорок сім)
Мисак Христина Андріївна191 (сто дев’яносто один)
Рогаль Люба Володимирівна150 (сто п’ятдесят)
Дудик Анастасія Степанівна190 (сто дев’яносто)
Ориник Христина Василівна128 (сто двадцять вісім)
Рубель Марина Михайлівна175 (сто сімдесят п’ять)
Охнич Анна Андріївна181 (сто вісімдесят один)
Іванів Роксолана Русланівна178 (сто сімдесят вісім)
Цімко Анастасія Андріївна176 (сто сімдесят шість)
Дорош Ірина Ігорівна181 (сто вісімдесят один)
Керелюс Адріана Андріївна184 (сто вісімдесят чотири)
Кухар Юлія Володимирівна190 (сто дев’яносто)
Фляк Софія Романівна199 (сто дев’яносто дев’ять)
Стрільбицька Юлія Андріївна182 (сто вісімдесят два)

ГРУПА № 2

ІНДИВІДУАЛЬНА УСНА СПІВБЕСІДА

Литвин Анастасія Степанівна180 (сто вісімдесят)
 Машталір Соломія Зеновіївна180 (сто вісімдесят)
Маланчак Анастасія Олегівна145 (сто сорок п’ять)
Шпуганич Іван Романович180 (сто вісімдесят)
Сидорович Тетяна Ігорівна180 (сто вісімдесят)
Мельник Анастасія Василівна145 (сто сорок п’ять)
Морда Марія-Олена Зіновіївна151 (сто п’ятдесят один)
Сілецька Марія Іванівна135 (сто тридцять п’ять)
Зембіцька Наталія Романівна150 (сто п’ятдесят)
Риб’як Тамара Романівна150 (сто п’ятдесят)
Коваль Андріана Володимирівна180 (сто вісімдесят)
Макаришин Адріана Василівна180 (сто вісімдесят)
Тиран Оксана Богданівна180 (сто вісімдесят)
Сцібало Анастасія Іванівна130 (сто тридцять)
Музика Анастасія Іванівна180 (сто вісімдесят)
Янківська Анастасія Юріївна130 (сто тридцять)
Кость Соломія Миколаївна145 (сто сорок п’ять)
Бурядник Марія Василівна130 (сто тридцять)
Назарова Марія Іванівна180 (сто вісімдесят)
Осташ Вікторія Андріївна180 (сто вісімдесят)

ВІДДІЛЕННЯ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

ГРУПА № 3

ІНДИВІДУАЛЬНА УСНА СПІВБЕСІДА

Димінська Софія Володимирівна133 (сто тридцять)
Стецик Софія Романівна145 (сто сорок п’ять)
Салук Діана Андріївна135 (сто тридцять п’ять)
Зінчук Тетяна Юріївна190 (сто дев’яносто)
Малетич Христина Ярославівна145 (сто сорок п’ять)
Герб’як Вікторія Вікторівна180 (сто вісімдесят)
Мись Діана Дмитрівна130 (сто тридцять)
Бенькалович Іванна Богданівна128 (сто двадцять вісім)
Тарас Наталія Володимирівна125 (сто двадцять п’ять)
Земба Сніжана Юріївна130 (сто тридцять)
Мацан Андріана Андріївна140 (сто сорок)

ВІДДІЛЕННЯ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

ГРУПА № 4

ІНДИВІДУАЛЬНА УСНА СПІВБЕСІДА

Войтів Вікторія Володимирівна152 (сто п’ятдесят два)
Кухар Софія Русланівна180 (сто вісімдесят)
Гадзаман Аліна Іванівна185 (сто вісімдесят п’ять)
Пелюшкевич Ольга Миколаївна153 (сто п’ятдесят три)
Ільницька Анжела-Олена Мар’янівна150 (сто п’ятдесят)
Іваницька Вікторія Василівна155 (сто п’ятдесят п’ять)
Ноджак Каріна Андріївна135 (сто тридцять п’ять)
Соболь Ярина Іванівна145 (сто сорок п’ять)
Ціко Світлана Ільківна146 (сто сорок шість)

ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

ГРУПА № 1

ТВОРЧИЙ КОНКУРС З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Задорожна Анна Романівна190 (сто дев’яносто)
Чіпак Михайло Миколайович123 (сто двадцять три)
Цебак Ірина Андріївна185 (сто вісімдесят п’ять)
Лаганяк Ангеліна Іванівна102 (сто два)
Ніколаєва Вікторія Андріївна200 (двісті)
Присяжна Марія Ігорівна173 (сто сімдесят три)
Худьо Роман Васильович161 (сто шістдесят один)
Бойченко Вероніка Ярославівна114 (сто чотирнадцять)
Лінинський Назар Васильович105 (сто п’ять)
Голобородько Вікторія Анатоліївна143 (сто сорок три)
Дашко Марія Михайлівна147 (сто сорок сім)
Галкін Володимир Зеновійович102 (сто два)
Яким Юрій Русланович105 (сто п’ять)
Биковець Максим Андрійович147 (сто сорок сім)
Неміров Максим Володимирович173 (сто сімдесят три)

ГРУПА № 2

ТВОРЧИЙ КОНКУРС З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Крупа Олег Богданович181 (сто вісімдесят один)
Лис Павло Володимирович102 (сто два)
Нинюк Олексій Іванович123 (сто двадцять три)
Коцур Мар’ян Андрійович105 (сто п’ять)

ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

ТВОРЧИЙ КОНКУРС З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА (ЖИВОПИС)

ГРУПА № 1

Гобрій Богданна Миколаївна193 (сто дев’яносто три)
Лунич Вікторія Романівна127 (сто двадцять сім)
Юрчишин Мирослава Миколаївна168 (сто шістдесят вісім)
Темник Андрій Романович194 (сто дев’яносто чотири)
Зеленяк Вікторія Андріївна140 (сто сорок)
Строгуш Комарницька Вікторія Олегівна168 (сто шістдесят вісім)
Шклярова Надія Леонідівна153 (сто п’ятдесят три)
Батьо Мар’яна Мар’янівна185 (сто вісімдесят п’ять)
Андрушкова Вероніка Ігорівна170 (сто сімдесят)
Федосова Анастасія Олександрівна184 (сто вісімдесят чотири)
Брода Анна Ігорівна154 (сто п’ятдесят чотири)
Копестинська Анастасія Тарасівна156 (сто п’ятдесят шість)
Румак Михайло Степанович127 (сто двадцять сім)
Волчанська Марія Іванівна183 (сто вісімдесят три)
Розквас Вероніка Іванівна193 (сто дев’яносто три)

ВІДДІЛЕННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

ТВОРЧИЙ КОНКУРС З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА (ЖИВОПИС)

ГРУПА № 2

Зубак Марія Олегівна184 (сто вісімдесят чотири)
Дерев’янко Анна Олександрівна167 (сто шістдесят сім)
Котелько Олена Петрівна185 (сто вісімдесят п’ять)
Поднебесна Анастасія Іванівна194 (сто дев’яносто чотири)
Терлецька Романія Василівна166 (сто шістдесят шість)
Різун Владислав Ярославович144 (сто сорок чотири)
Волинець Тетяна Вікторівна140 (сто сорок)
Петречко Вероніка Орестівна153 (сто п’ятдесят три)