Педагогічну практику «Перші дні дитини в школі» під керівництвом викладача педагогіки Мацковської Т.М.  студенти 4 курсів проходили   в школі – ліцей «ЛІДЕР» м. Самбора у вчителів Куличок О.Я (1 – А кл), Лазор І.М.(! – Б кл), Савка У.С. (1 – В кл) .

    Під час практики студенти ознайомились з   організацією прийому дітей в перший день  та проведення Дня знань, з особливостями проведення  перших днів у НУШ. Студенти мали змогу спостерігати   за процесом  адаптації першокласників до нових умов навчання в школі, визначали чинники,що допомагають цьому процесу. Цінним для практикантів був досвід  роботи вчителіз з батьками першокласників  та аналіз освітнього середовище в різних класах для комфортних умов навчання. Класоводи  разом із студентами знайомили школярів із школою, правилами поведінки в ній та як діяти учням в разі сповіщення повітряної тривоги.

     Під час практики ,,Перші дні дитини в школі” студенти сформували  дослідницькі вміння, пов’язані з виявленням рівня готовності дітей до навчання в школі. Під час уроків вивчали психолого – педагогічні особливості першокласників і на основі цих знань складали характеристики на клас та окремого учня, за яким спостерігали протягом тижня. На перерві студенти проводили зі школярами цікаві рухливі ігри, музичні руханки, розваги.

      

 

Студенти, на основі спостереження за уроками вчителів, знаходили та аналізували найраціональніші методичні інструментарії в роботі сучасного вчителя для досягнення найкращих результатів в освітньому процесі.

     Висловлюємо щирі слова вдячності вчителям, що щедро ділилися зі студентами своїми педагогічними знахідками, були творчими та винахідливими  під час проведення уроків.