Небесній Сотні шана й молитви.

За чисті душі, що злетіли в небо.

Їм шлях високий, Боже, освяти.

І в мирі, Господи, прийми до Себе.

Н. Лавленцева

20 лютого Україна вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні. Люди, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє, стали прикладом патріотизму. Їх жертовність надихала й надихає сучасних Захисників України мужньо відстоювати незалежність нашої держави. Ми розуміємо, саме Небесна Сотня стала першими героями російсько-української війни початку ХХІ століття. Прагнення підтримати курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію, за що боролися Герої Небесної Сотні та активісти Революції Гідності, є незмінним для України, мотивує українців перемогою закінчити війну з російським агресором. Українці розуміють, що шукаючи Європу, ми знайшли Україну.

У коледжі проведено ряд заходів щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. З укриття навчального закладу летіла молитва за Україну та її Героїв, організована дирекцією коледжу. Студенти мали змогу переглянути документальну кінострічку «Зима в вогні» з викладачкою суспільних дисциплін Л.В. Славич.

Працівники бібліотеки нашого закладу на чолі з завідувачкою М.М.Паславською організували виставку книг, присвячених Революції Гідності. Запалили свічки пам’яті за загиблими на Майдані, поклали квіти до меморіальної дошки новітнього героя, випускника нашого коледжу Дмитра Демковського, студенти групи ПО-22.

Зусиллями студентів відділення образотворчого мистецтва Бочуляк Лілії та Чайківської Софії, група ОМ-31, створено тематичні стіннівки. Пелюшкевич Тетяна та Цванько Руслана, група ПО-33, разом з викладачем Р.І. Сарахманом створили відео, присвячені подіям.