Закінчується 2025-2026 навчальний рік, і разом із ним завершився дистанційний проєкт Корпусу Миру «English Speaking Club for Students», реалізований у співпраці з американським фахівцем Сетом Єгером (Seth Jaeger).

Проєкт, що відбувся в межах “Пілотної програми з віртуальної співпраці (VSPP)”, став цінним практичним досвідом як для викладачів так і для здобувачів освіти коледжу. Клуб був відкритий для всіх охочих підвищити рівень розмовної англійської мови.

Під час занять учасники активно тренували усне мовлення, брали участь у дискусіях, обговорювали актуальні теми та знайомилися з традиціями різних країн світу завдяки різноманітним інтерактивним методам. Особливо цінним стало те, що пан Сет запрошував на зустрічі своїх студентів, завдяки чому учасники клубу мали змогу налагодити міжнародне спілкування та знайти нових друзів для листування.

Окремою подією стала зустріч із Джозефом Деттмаром (Joseph Dettmar), який працював волонтером у коледжі впродовж 2016–2019 років. Пан Деттмар поділився захопливими історіями про свої подорожі країнами Південної Америки, що було надзвичайно цікаво та пізнавально для всіх учасників.

Викладачі англійської мови Оксана Зубрицька та Тарас Зілінський (модератори з української сторони) разом з усіма учасниками висловлюють щиру вдячність пану Сету за натхненні, змістовні та цікаві зустрічі, а також пані Тамарі Придатко, TEFL-менеджеру, за надану можливість долучитися до цього проєкту.

Усі найактивніші учасники отримали сертифікати.

Семестр завершено, попереду – літні канікули та час для відпочинку. Водночас із нетерпінням очікуємо на нові можливості співпраці та початок наступного проєкту в новому навчальному році.